KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8573220
nr 857 3220
Akvarell
signerad, Julmotiv, motivets mått: 36x27
Utrop:
700 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 4 november 2013
kl 18:50:22
300 kr
350 kr
1.300 kr
450 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr